Säljare - direktleveranser och IDS

Du som redan är befintlig företagskund kan ringa eller maila direkt till din kontaktperson.

Gunnar Brännström

Titel: Key Account Manager

Område: Direktleveranser/Q8Oils

Region: Hela Sverige

Telefon: 070-322 83 54

E-post: gunnar.brannstrom@okq8.se

Anton Gahnsby

Titel: Account Manager

Område: Direktleveranser/IDS

Region: Norra Mälardalen & Stockholm

Telefon: 070-168 19 44

E-post: anton.gahnsby@okq8.se

Brimar Gunnlaugsson

Titel: Account Manager

Område: Direktleveranser/IDS

Region: Småland

Telefon: 070-268 02 14

E-post: brimar.gunnlaugsson@okq8.se

Johan Jangsell

Titel: Account Manager

Område: Direktleveranser/IDS

Region: Norra Skåne & Halland

Telefon: 070-268 13 02

E-post: johan.jangsell@okq8.se

Marcus Johnsson

Titel: Key Account Manager

Område: Destillat

Telefon: 070-168 81 83

E-post: marcus.johnsson@okq8.se

Erik Norrgård

Titel: Account Manager

Område: Direktleveranser/IDS

Region: Norra Sverige

Telefon: 070-268 00 26

E-post: erik.norrgard@okq8.se

Jörgen Åhgren

Titel: Account Manager

Område: Direktleveranser/IDS

Region: Skåne & Blekinge

Telefon: 070-268 00 24

E-post: jorgen.ahgren@okq8.se

Per-Gunnar Wingård

Titel: Account Manager

Område: Direktleveranser/IDS

Region: Västsverige & Värmland

Telefon: 070-268 02 39

E-post: per-gunnar.wingard@okq8.se

Christian Sjöström

Titel: Account Manager

Område: Direktleveranser/IDS

Region: Södra Mälardalen, Norrköping/Linköping & Stockholm

Telefon: 070-268 00 28

E-post: christian.sjostrom@okq8.se

Pär Eklund

Titel: Account Manager

Område: Direktleveranser/IDS

Region: Mellansverige

Telefon: 070-268 01 53

E-post: par.eklund@okq8.se

Säljare - företagskort

Du som redan är befintlig företagskund kan ringa eller maila direkt till din kontaktperson.

Ann Maurin

Titel: Account Manager

Område: Företagskort

Region: Mellansverige

Telefon: 070-634 67 69

E-post: ann.maurin@okq8.se

David Forsberg

Titel: Account Manager

Område: Företagskort

Region: Norrland

Telefon: 070-268 00 74

E-post: david.forsberg@okq8.se

Juha Tammerström

Titel: Account Manager

Område: Företagskort

Region: Södermanland, Östergötland & Närke

Telefon: 070-268 01 92

E-post: juha.tammerstrom@okq8.se

Martin Tilly

Titel: Account Manager

Område: Företagskort

Region: Södra Sverige

Telefon: 070-268 02 97

E-post: martin.tilly@okq8.se

Niklas Bäckden

Titel: Account Manager

Område: Företagskort

Region: Västsverige

Telefon: 070-168 19 36

E-post: niklas.backden@okq8.se